Darkeden Estonia Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place for Darkeden Estonia players... and some others as well
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Fuzz
N00b
N00b
Fuzz


Posts : 17
Join date : 2010-05-14
Age : 32

väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Empty
PostSubject: väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta   väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta EmptySat Jun 19, 2010 8:10 pm

olles paar nädalat eemal märkasin sisse logides, et server on endiselt samas seisus. tegin väikese asy tripi ning enda imestuseks märkasin, et ticketit server sisenemise eest ei võtnud. olgu sellega kuidas on, püsib endiselt küsimus õhus 3-optiste itemite osas..on seda nämmutatud ette ja taha juba mängus ning foorumis, kuid õiget vastust mina saanud ei ole - kas kavatsetakse midagi ette võtta? kõige hämmastavam on selle juures fakt, et varem oli neid täitsa võimalik lootida (küll naeruväärselt madala drop ratega, kuid siiski). kaevasin ka ühe itemi välja selle väite tõestuseks. väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Zzz

viimati sain mina nii aru, et uue clientiga on ka kõik suuremad siiani avaldunud probleemid kõrvaldatud või korda tehtud..lisaks puuduvad vampidel siiani skill cardid, mille puudumist ma kümneid kordi juba maininud olen. ei tahaks nagu kellegile näkku hüpata, kuid loodan et serveri parandamise kohalt võetakse üsna pea midagi ette..olgugi et suvel eriti mänguisu ei ole.

just my two cents, nüüd aga kõik kamerunile kaasa elama Razz
Back to top Go down
[GM]Karl
Admin
Admin
[GM]Karl


Posts : 349
Join date : 2010-02-17
Age : 29
Location : Keila, Estonia

väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Empty
PostSubject: Re: väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta   väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta EmptySun Jun 20, 2010 12:28 pm

Selleks, et 3-opt itemid dropiksid, pean hex editima serverifailidest ühe binary faili. Praegu otsin inimest, kes tunneb hex editimist hästi, sest mina sellel poolel kõige teadlikum pole.


Pilt serveri asy itemite failidest ja selle hex editimisest.
väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Server10

väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Server11

Selleks, et skill cardid poodidesse panna, pean tegema muudatusi db's. Mul on veel vaja nii või naa teha samuti slayerite NPC Robini pood korda, sest seal on kõik segamini. Kui mäletan siis oli selleks et clientis näha on, pidi script faili ka editima clientil.

Pilt db's olevast shop tabelist.

väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Server12

Asjaolu raskendab see, et pool db'd on veel korea keeles ning ei ole jõudnud kõike ära tõlkida.

Muidugi ma töötan välja võimalusi et see kõik ruttu ja ladusalt ära teha aga ma suvel liigun päris palju ning selleks aega napib.

Plus on mul veel vaja veebileht valmis teha ning domeen ja majutus ära taotleda.
Back to top Go down
http://88.196.225.202/index.php
fersym
Event Master
Event Master
fersym


Posts : 324
Join date : 2010-05-11
Age : 29
Location : Hellgarden 2nd floor

väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Empty
PostSubject: Re: väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta   väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta EmptyMon Jun 28, 2010 11:31 am

Karl ma soovitan sul yht asja ma lugesin et sa tegeled Domeeniga, majutusega , db muutmisega , db tõlkimisega ja ma ytlen et v6tta 1 asi korraga nii läheb sul endal asjada ladusamalt ja kergemini xD
Back to top Go down
http://167590.edicypages.com/et
[GM]Karl
Admin
Admin
[GM]Karl


Posts : 349
Join date : 2010-02-17
Age : 29
Location : Keila, Estonia

väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Empty
PostSubject: Re: väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta   väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta EmptyWed Jun 30, 2010 11:57 am

Mul on preagu kõik järjestatud järgnevalt:

Veebileht
Majutus ja domeen
Serveripoolsed probleemid

Back to top Go down
http://88.196.225.202/index.php
Sponsored content





väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Empty
PostSubject: Re: väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta   väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta Empty

Back to top Go down
 
väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Temp market viga (väike).
» Serveri client
» Küsimus serveri haldajatele.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Darkeden Estonia Forum :: Darkeden Estonia (Eesti) :: Mängijate Küsimused-
Jump to: