Darkeden Estonia Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place for Darkeden Estonia players... and some others as well
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 guildiga pisut abi?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Fuzz
N00b
N00b
Fuzz


Posts : 17
Join date : 2010-05-14
Age : 32

guildiga pisut abi? Empty
PostSubject: guildiga pisut abi?   guildiga pisut abi? EmptySun May 23, 2010 12:53 pm

sama probleem nagu igas serveris, pildi saamine nõuab sadu proove..asi pole niivõrd rahas, aga tervet päeva ei raatsi küll guildi tegemise peale raisata. loodetavasti saab mõni GM siinkohal aidata, tegemist on siis vampide rassiga. võimalus ingame ühendust võtta kasutaja Clown nime all.
Back to top Go down
Fuzz
N00b
N00b
Fuzz


Posts : 17
Join date : 2010-05-14
Age : 32

guildiga pisut abi? Empty
PostSubject: Re: guildiga pisut abi?   guildiga pisut abi? EmptyMon May 24, 2010 3:30 pm

endiselt vastust oodates..küsin sellepärast, et osades serverites on võimalus GM-i poolt suvaline pilt lisada
Back to top Go down
Fuzz
N00b
N00b
Fuzz


Posts : 17
Join date : 2010-05-14
Age : 32

guildiga pisut abi? Empty
PostSubject: Re: guildiga pisut abi?   guildiga pisut abi? EmptyThu May 27, 2010 12:36 pm

tuhat tänu selle ülimalt sisuka tagasiside eest. kohe kivi langes südamelt, kui teema algataja poolt öeldut korratakse praktiliselt sõna-sõnalt. palun ära postita, kui sul midagi öelda ei ole.

teisalt on probleem siiani üleval. olen vahelduva eduga ka mängus proovinud, aga siiani pole tulemust andnud. kuuldavasti on ka slayerite poolelt Bulletil sama probleem. seda teemat on küll nämmutatud iga private serveri ridades, aga ehk on siiski võimalus GM-il midagi ette võtta.
Back to top Go down
Iced
Designer
Designer
Iced


Posts : 183
Join date : 2010-04-24
Age : 27
Location : Tartu

guildiga pisut abi? Empty
PostSubject: Re: guildiga pisut abi?   guildiga pisut abi? EmptyThu May 27, 2010 12:55 pm

Fuzz wrote:
tuhat tänu selle ülimalt sisuka tagasiside eest. kohe kivi langes südamelt, kui teema algataja poolt öeldut korratakse praktiliselt sõna-sõnalt. palun ära postita, kui sul midagi öelda ei ole.

teisalt on probleem siiani üleval. olen vahelduva eduga ka mängus proovinud, aga siiani pole tulemust andnud. kuuldavasti on ka slayerite poolelt Bulletil sama probleem. seda teemat on küll nämmutatud iga private serveri ridades, aga ehk on siiski võimalus GM-il midagi ette võtta.
Kui mingi GM saab siis Karl sest mina ega keegi teine ei oska sellist asja küll. (ma arvan et Karl peab databaasis vms jamama.)
Back to top Go down
Sponsored content





guildiga pisut abi? Empty
PostSubject: Re: guildiga pisut abi?   guildiga pisut abi? Empty

Back to top Go down
 
guildiga pisut abi?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Darkeden Estonia Forum :: Darkeden Estonia (Eesti) :: Mängijate Küsimused-
Jump to: