Darkeden Estonia Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The place for Darkeden Estonia players... and some others as well
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Küsimus serveri haldajatele.

Go down 
5 posters
AuthorMessage
shizzle
Moderator
Moderator
shizzle


Posts : 84
Join date : 2010-05-14

Küsimus serveri haldajatele. Empty
PostSubject: Küsimus serveri haldajatele.   Küsimus serveri haldajatele. EmptyThu May 27, 2010 11:25 am

Lihtne küsimus. Kas serveriga ning foorumiga üldse tegeletakse enam?
Karl pole juba esmaspäevast foorumisse sattunud ning server on teist päeva(vist) offline. Samuti foorumis käib mõttetu spammimine.
Tore oleks iseenesest teada, millal serveriga korralikult tegelema hakatakse.

Fersymil ning Revokil paluks siia teemasse mitte kirjutada.
Back to top Go down
Iced
Designer
Designer
Iced


Posts : 183
Join date : 2010-04-24
Age : 27
Location : Tartu

Küsimus serveri haldajatele. Empty
PostSubject: Re: Küsimus serveri haldajatele.   Küsimus serveri haldajatele. EmptyThu May 27, 2010 12:53 pm

Kuidas sulle seda selgitada...? Mina näiteks olen pooleli kodulehe disainiga. Karlil on täna ehk siis neljapäeval eksam. Spammi olen ma üritanud lõpetada siin aga noh kedagi otseses mõttes ei koti mis ma ütlen ja Karlile olen suuremat spammerit msnnis reportinud (ei väljasta kes see on).
Nüüd on tulemas suvevaheaeg ning meil saab olema aega üleliia, nii et serveriga hakatakse küll kõvasti tegelema.
Minu poolt kõik.

Kui soovid veel midagi teada siis küsi minult pm-is.
Back to top Go down
Fuzz
N00b
N00b
Fuzz


Posts : 17
Join date : 2010-05-14
Age : 32

Küsimus serveri haldajatele. Empty
PostSubject: Re: Küsimus serveri haldajatele.   Küsimus serveri haldajatele. EmptyThu May 27, 2010 12:58 pm

küsimus on küll otseselt suunatud serveri omanikule, aga igaks juhuks mainiksin, et ilmselt on server hetkel DDoS rünnakute all. seda võib järeldada kodulehel ilmuva kirja (too many connections) ning mängu sisenemisele kuluva perioodi järgi (serveri maasoleku puhul tekiks disconnecti kiri koheselt). kahjuks maksab korralik DDoS-vastane kaitse müstilisi summasid ning kui selle peale enne serveri avamist mõeldud pole, on sitad lood.

siiski loodan, et haldaja muudab mu arvamust ning server jookseb peatselt jällegi edasi. seda muidugi juhul, kui leitakse mingi programm, mis blokeeriks massiivse ligipääsu ning taastaks normaalse liikluse. seda juba sellepärast, et isegi kui hetkel ei ole tegemist DoS-rünnakuga, on see mingil hetkel siiski kärme tulema ning kaitse peaks eksisteerima sellest olenemata.
Back to top Go down
shizzle
Moderator
Moderator
shizzle


Posts : 84
Join date : 2010-05-14

Küsimus serveri haldajatele. Empty
PostSubject: Re: Küsimus serveri haldajatele.   Küsimus serveri haldajatele. EmptySun Jun 06, 2010 9:02 am

Kuidas nüüd selle serveriga lood on? Väga igavaks kisub, kui ühtegi uuendust pole seni läbiviidud ning Eventid, mida korraldatakse on üksluised. Proovige midagi uut ka ikka välja mõelda. Lihtsalt et server kaotab Admini/GM'de inaktiivsuse pärast väga palju mängijaid. Kui varem oli juba vahepeal 12 inimest online siis nüüd oleme enamasti online ainult mina, Matthias ja P11der. Teised näitavad suhteliselt harva oma kohalolekut.

Offtopicu küsimus ka, et kuna teil kool läbi saab? Peaks nagu vaheaeg olema juba või ei?
Back to top Go down
Wind
Private
Private
Wind


Posts : 426
Join date : 2010-03-07
Age : 29

Küsimus serveri haldajatele. Empty
PostSubject: Re: Küsimus serveri haldajatele.   Küsimus serveri haldajatele. EmptySun Jun 06, 2010 10:49 am

Nõustun shizzlega ja lisaks, et pmst te võiksite teha asy lahti see annaks juba palju juurde ning kuidagi korraldada GDR-i sest siis oleks huvitav.
Back to top Go down
P11der
N00b
N00b



Posts : 12
Join date : 2010-05-18
Age : 28
Location : Tartu

Küsimus serveri haldajatele. Empty
PostSubject: Re: Küsimus serveri haldajatele.   Küsimus serveri haldajatele. EmptySun Jun 06, 2010 5:46 pm

ma olen ka nõus et asy v9iks lahti teha... ja võiks midagi muuta kasvõi bugid korda teha, gm karli pole ka ammu sees näinud... võiks muutuda midagi!Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Küsimus serveri haldajatele. Empty
PostSubject: Re: Küsimus serveri haldajatele.   Küsimus serveri haldajatele. Empty

Back to top Go down
 
Küsimus serveri haldajatele.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Küsimus????
» Küsimus ... !!
» Ehhh...küsimus.
» Serveri client
» väike päring serveri oleku ning tuleviku kohta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Darkeden Estonia Forum :: Darkeden Estonia (Eesti) :: Mängijate Küsimused-
Jump to: